Aktualności

Zorganizowaliśmy Mobilny Punkt Informacyjny w ramach wydarzenia "Suwalskie Klasyki Nocą 2022"

W sobotę (14 maja) w Suwałkach odbył się zlot i rajd zabytkowych samochodów i motocykli, czyli "Suwalskie Klasyki Nocą 2022" w ramach którego zorganizowaliśmy Mobilny Punkt Informacyjny.

Wydarzenie odbyło się na Bulwarach nad Czarną Hańczą przy Galerii Stara Łaźnia Można było zobaczyć wiele zabytkowych samochodów, motocykli, a nawet rowerów. Wydarzenie to powróciło do Suwałk po covidowej przerwie i przyciągnęło jak zwykle tłumy odwiedzających. Można było obejrzeć pojazdy mające co najmniej 30 lat, lub pojazdy unikatowe, których wypuszczono niewiele sztuk, ale mających co najmniej 25 lat. Oprócz suwalczan w wydarzeniu udział wzięli mieszkańcy całego regionu. Po prezentacji pojazdów na terenie Bulwarów nad Czarną Hańczą zebrani wspólnie przejechali ulicami miasta po czym powrócili na Bulwary.

Wydarzeniu towarzyszył kiermasz charytatywny. Było zorganizowanych wiele stoisk z ciastami, kartaczami i gadżetami. 

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach również  wziął udział w tych wydarzeniach, w ramach których zorganizowaliśmy Mobilny Punkt Informacyjny. Udzielaliśmy wszystkim chętnym informacji na temat ekonomii społecznej, jak również na temat naszego projektu. Informowaliśmy zainteresowane osoby na temat usług jakie świadczy nasz ośrodek, a także rekrutowaliśmy chętnych do wzięcia udziału w naszym projekcie.  Jak zwykle nie zabrakło atrakcji dla dzieci, były zagadki z upominkami, puszczanie baniek, rzut do celu, itp.

Przejdź na początek