Ustawienia

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach w dniu 4 maja 2024 r. w Kopciówce, gmina Suchowola uczestniczył w fantastycznym Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Urząd Miejski w Suchowoli oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Suchowoli. Współorganizatorem była Fundacja Filary Rozwoju, MANS w Łomży oraz ARR ARES S.A. w Suwałkach.


Dzieci miały okazję poznać tajniki zawodu strażaka, policjanta i strażnika granicznego na edukacyjnych stoiskach: OSP Wólka, Komenda Powiatowa Policji w Sokółce oraz Straż Graniczna w Nowym Dworze.
Ważnym punktem programu festynu był konkurs wiedzy o ekonomii społecznej z nagrodami zorganizowany dla dzieci przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach. Dorośli w tym czasie zapoznali się z przykładami jak ekonomia społeczna zmienia pozytywnie nasz podlaski region.
Wspaniała pogoda i moc atrakcji dla dzieci przyciągnęły tłumy mieszkańców i turystów. Dmuchane place rozrywki, malowanie twarzy, tatuaże, baloniki, wata cukrowa, lody oraz występy muzyczne - dały dzieciom i dorosłym niezapomniane wrażenia i dużo radości.

 

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10